11. 6. 2019

Administrativní centrum Piano České Budějovice

Administrativním centrum PIANO je koncipováno jako polyfunkční objekt s prostorem pro kanceláře a obchodní jednotku či několik jednotek v parteru. Objekt má pět nadzemních podlaží se zhruba 9 000 m² pronajímatelné plochy, každé z podlaží tak nabízí přibližně 1 800 m2.

Nezaměnitelný vzhled, nadčasová modernita, atmosféra, šetrnost snižující provozní náklady, certifikace ekologicky šetrné budovy a komfort – to jsou hlavní atributy projektu PIANO, který navrhl největší český ateliér s mezinárodní působností CMC architects.

Jedinečné architektonické řešení odpovídá kvalitě lokality, ve které se objekt nachází. Budova má ikonický charakter evokující rastrem fasády klávesy koncertního křídla. Vyklápějící se horní atikou pak získává i jeho tvar a aspiruje na to stát se architektonickou dominantou Českých Budějovic. PIANO je objektem, který svým pojetím vyjadřuje dynamiku, harmonii, prosperitu, spokojenost i úspěch nájemců, jejich zaměstnanců i návštěvníků.

Administrativní centrum PIANO počítá s až 600 pracovními místy v tzv. open-space prostorech, které patří mezi firmami k nejvyhledávanějším formám dispozičního řešení pro svou vysokou efektivitu.

Komfort a vysokou kvalitu pracovního prostředí dotváří moderně řešená klimatizace, které nevylučuje otevírání oken, prostorný podzemní parking pro 125 automobilů a speciální prostor pro parkování kol. UCED s.r.o. v tomto areálu od června 2018 provozuje distribuční soustavu a současně se pro ni část těchto prostor stala administrativním zázemím. Všechny partnery a klienty srdečně zveme k návštěvě našich moderních prostor v centru PIANO.